Lato z jogą w Łomiankach.

Joga 2

W życiu codziennym bardzo często towarzyszy nam stres. Borykamy się z codziennymi  problemami, żyjemy w ciągłym pośpiechu. Warto zwolnić na chwilę i pomyśleć o zmianie trybu życia. Sprzyjają temu wakacje i urlopy

Joga 3

Dlatego też zaproponowaliśmy naszym mieszkańcom  ćwiczenia na wolnym powietrzu czyli ,, Jogę na trawie,,

Czym jest joga?

Najkrócej rzecz ujmując: to system łączący ćwiczenia rozciągające i oczyszczające oraz medytację. Jej głównym celem jest osiąganie harmonii między ciałem, a umysłem. Można ją uprawiać bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

Joga pomaga utrzymać dobrą kondycję i zdrowie. Ćwiczenia nie wymagają wielkiego wysiłku fizycznego. Zamiast tego należy się porządnie skoncentrować i wielokrotnie powtarzać ćwiczenia, które przyniosą efekty  pod warunkiem, że będą dobrze dobrane i właściwie wykonywane.

Joga 5

Prowadzone przez Anię zajęcia właśnie są na półmetku, maja liczna grupę zwolenników, którzy co niedziela spotykają się w zaprzyjaźnionym klubie Frajda przy ul. Jeziornej 1a w Łomiankach żeby wspólnie poćwiczyć.

Joga 4

Projekt jest realizowany z potrzeby serca i dlatego zajęcia są całkowicie bezpłatne, a jedynie uśmiech i słowo dziękuje pojawia się po każdej sesji.

Joga 1

Kto jeszcze nie dołączył, a ma chęć to zapraszamy,  trawnik we Frajdzie jest duży.

Kamila Urbańska Opublikowane przez: