Wielkie pieczenie chleba

chleb

Zapowiada się nie lada  atrakcja. W związku z ogromnym powodzeniem chleba autorstwa naszego kolegi Józefa Wierzbickiego, co mogliśmy kolejny raz stwierdzić na Jajeczku, organizujemy specjalistyczne warsztaty. Na nich pod kierownictwem samego Mistrza nauczymy się wypiekać teoretycznie i praktycznie ten wspaniały chleb.

Termin spotkania sobota 9 maja 2015 r. od godziny 8:00. Miejscem spotkania i działań piekarskich jest pub u Włodzimierza Ceryngera na ul. Łąkowej 33 i pobliska piekarnia.

Chętnych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w warsztatach na adres mejlowy: am131@wp.pl lub pod nr tel. 608 485 640. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program warsztatów zostanie przekazany zgłoszonym osobom drogą mejlową w najbliższym czasie.

PS
Zgodnie z zaleceniami Józefa Wierzbickiego każdy z uczestników powinien przynieść ze sobą miskę o pojemności minimum 3 litrów, szklankę, łyżkę stołową oraz mieć fartuch ochronny.

Na zakończenie warsztatów każdy z uczestników dostanie przygotowany przez siebie i upieczony chleb, aby pochwalić się nim w domu.

Ponieważ ma być sesja fotograficzna, wszystkie panie powinny odpowiednio wcześniej udać się do fryzjera, a panowie ogolić się.

Jerzy Kostowski Opublikowane przez: