Wieczór Karnawałowy Naszych Łomianek

Tango i swing czyli Bal w Łomiankach

W sobotni wieczór Galeria Kokko-Art w Łomiankach lśniła cekinami i kolorowymi piórami. To tam zmierzały piękne kobiety i przystojni mężczyźni zachęceni przez Stowarzyszenie Nasze Łomianki do wspólnego świętowania karnawału w 2016 r.

„Bal zorganizowaliśmy już po raz drugi. Wydaje nam się, że uczestnicy bawili się dobrze” – powiedziała mi Kamila Urbańska – pomysłodawczyni i główna organizatorka wydarzenia. „Rok temu poprosiliśmy gości o założenie masek. Tym razem postawiliśmy poprzeczkę wyżej – bal miał przebiegać w atmosferze lat dwudziestych.”

I tak się stało, wszyscy uczestnicy przebrali się w duchu tamtej epoki. 25 par wspólnie bawiło się do późnej nocy, atmosfera była gorąca i taneczna. Dodać należy, że do udziału w balu organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy mają do siebie dystans, lubią dobrą i kulturalną zabawę.

Podobno wydarzenie organizowane kolejny raz staje się tradycją. Mam nadzieję, że w następnych latach karnawał w Łomiankach będzie nierozerwalnie związany z balem Stowarzyszenia Nasze Łomianki.  Tam warto być!

S. Maksim Wójcicka

Autorem tych wspaniałych zdjęć jest Darek Dąbrowski.

Kamila Urbańska Opublikowane przez: