Podaruj swój 1% „Naszym Łomiankom”

Prosimy podarować naszemu Stowarzyszeniu 1% Twojego podatku. Stowarzyszenie Nasze Łomianki jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Działa blisko spraw ważnych dla mieszkańców Łomianek. Organizuje ofertę kulturalną, edukacyjną (m.in. „ptasie” wycieczki), zajęcia sportowe (m.in. Joga na Trawie w wakacje). Pomaga w rozwijaniu pasji i zainteresowań – jak choćby brydż. Troszczymy się o nasze zabytki (m.in. stary cmentarz ewangelicki w Dziekanowie Leśnym).

Najprościej można to zrobić, korzystając z programu PITax.pl Łatwe podatkiPIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP (Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych). Polecamy ten sposób rozliczenia szczególnie przedsiębiorcom, ponieważ Ministerstwo Finansów wciąż nie przygotowało programu do elektronicznego rozliczenia PIT-36 i jego odmian, mimo że już mamy początek marca.

Przekaż 1% naszej organizacji

UWAGA:
Krajowa Administracja Skarbowa co roku przygotowuje za nas rozliczenia podatkowe za poprzedni rok. Możemy je zweryfikować na portalu podatkowym Ministerstwa Finansów Twój e-PIT po zalogowaniu się do usługi. Pamiętajmy, że cały czas mamy możliwość przekazania 1% podatku wybranej organizacji OPP.

Jeśli nic nie chcemy zmienić w swoim zeznaniu, a w ubiegłym roku przekazaliśmy swój 1% wybranej organizacji OPP, to w tym roku 1% automatycznie trafi do niej. Jeśli w ubiegłym roku ktoś nie przekazał 1% podatku żadnej organizacji lub chce zmienić organizację, to po zalogowaniu się do systemu może zmodyfikować swoje zeznanie, wskazując numer KRS nowej, wybranej przez siebie organizacji, korzystając z opcji „Wybieram Organizację Pożytku Publicznego”.

Pamiętajcie o nas, rozliczając swój roczny podatek. Nasz numer KRS: 0000061374.

Rozlicz PIT Online
Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afiseaza emoticoanele Locco.Ro