Prosimy o 1% podatku

Zaczął się okres rozliczeń z fiskusem, więc zwracamy się z uprzejmą prośbą o podarowanie naszemu Stowarzyszeniu 1% Twojego podatku.  Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP) od 2016 r. Działamy blisko spraw ważnych dla mieszkańców Łomianek. Organizujemy wycieczki ornitologiczne, zajęcia rekreacyjno-sportowe dla dzieci i dorosłych (m.in. Joga na Trawie, Ćwicz razem z nami na Parkowej). Pomagamy w rozwijaniu pasji i zainteresowań umysłowych, czyli promujemy turnieje brydżowe na żywo i rozgrywki online. Dzięki wpływom z 1% i uzyskanych dotacji uratowaliśmy nagrobek Melity Kohlsówny na starym cmentarzu ewangelickim w Dziekanowie Leśnym.

W celu sporządzenia zeznania podatkowego za 2020 r. zachęcamy korzystać z Programu do rozliczeń podatkowych, który automatycznie wyliczy 1% podatku dla naszego Stowarzyszenia. Znajdują się w nim wszystkie formularze potrzebne do rozliczenia podatku i dodatkowe informacje o rozliczeniach podatkowych. Program przygotował Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych (IWOP), z którym współpracujemy od kilku lat.

Przekaż 1% naszej organizacji

UWAGA:
Pamiętajmy, że mamy możliwość przekazania 1% podatku wybranej organizacji OPP nawet gdy Krajowa Administracja Skarbowa (w jej imieniu przynależny nam Urząd Skarbowy) przygotuje za nas rozliczenie podatkowe za poprzedni rok. Możemy je zweryfikować na portalu podatkowym Ministerstwa Finansów Twój e-PIT po zalogowaniu się do usługi. Tam możemy zmodyfikować swoje zeznanie podatkowe, wskazując numer KRS nowej, wybranej przez siebie organizacji, korzystając z opcji „Wybieram Organizację Pożytku Publicznego”.

Prosimy pamiętać o nas, rozliczając swój roczny podatek. Nasz numer KRS: 0000061374.

Rozlicz PIT Online
Jerzy Kostowski Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Afiseaza emoticoanele Locco.Ro